Regulamin


 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00, kończy o godzinie 10:00.
 2. O Państwa miły wypoczynek na miejscu dba Właściciel. Wszelkie uwagi i usterki prosimy zgłaszać na bieżąco.
 3. Pozostałą część opłaty za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu w Recepcji.
 4. Parking dla naszych gości jest bezpłatny i mieści się na terenie kompleksu domków.
 5. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz:
  a) palenia tytoniu. Osoby palące prosimy o wychodzenie na taras
  b) chodzenia w butach na piętro.
 6. Wszystkich gości prosimy o rozpalanie grilla przed tarasem domku.
 7. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 8. Osoby postronne mogą przebywać na terenie obiektu do godz. 23:00. Po godzinie 23:00 prosimy o opuszczenie terenu ośrodka lub zgłoszenie się do recepcji.
 9. Bardzo prosimy dbać o czystość i porządek w domku. Wszelkie środki czystości udostępniamy na życzenie. Ewentualne trwalsze zanieczyszczenia bardzo prosimy zgłaszać niezwłocznie.
 10. Szanowni Państwo, nasz obiekt udostępnia dla dzieci bezpłatny plac zabaw, ale przebywanie dzieci na terenie placu zabaw może odbywać się tylko pod opieką osoby dorosłej. Osoby dorosłe, rodzice, opiekunowie prawni ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci i rozważne korzystanie przez dzieci z atrakcji.
 11. Nasi goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych domku i obiektu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.
 12. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka może być zobowiązana do niezwłocznej zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia obiektu.
 13. Przyjecie i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela lub uprawnionego Przedstawiciela.
 14. Kwota zaliczki ustalana jest indywidualnie, zaliczki są bezzwrotne. Anulując pobyt wcześniej niż 30 dni przed przyjazdem, jest możliwość wykorzystania zaliczki w innym terminie.
 15. Uiszczenie opłaty za pobyt oznacza akceptację powyższego Regulaminu.